Kvalitní farmářské potraviny od českých výrobců
Doručení vašeho nákupu do druhého dne, po Plzni i okolí
Osobní odběr nákupu na třech prodejnách v Plzni

Mapa rozvozu

Náš rozvoz, který provozujeme ve spolupráci se společností DIRECT COURIER Plzeň, jezdí každý všední den od 8 do 19 hod. Objednávky, zadané v pracovní dny nejpozději do 14:00, můžete očekávat na vaší adrese následující den. Přesný čas závozu si určíte sami tak, aby vám maximálně vyhovoval. Objednávky zadané mimo naši pracovní dobu budou prioritně zpracovány následující pracovní den. V případě jakéhokoliv dotazu nám můžete zavolat na + 420 603 226 682 nebo napsat na e-mail info@nakupulidusky.cz. 

Doručení nákupu vsobotu a neděli nebo státní svátek není aktuálně možné. Děkujeme za pochopení.

Jak mohu za svůj nákup zaplatit?

Objednávky, u kterých si zvolíte formu dodání Rozvoz, budou vždy dobírkového typu. A to z důvodu, že se jedná převážně o vážené zboží. Všude na webu vidíte ceny za přesně danou gramáž, ale skutečnost se vždy liší. Proto každý zákazník po odeslání a zpracování objednávky dostane informaci o přesné výsledné ceně za svůj nákup, dle skutečných položek v jeho košíku.

Platba tedy proběhne vždy až při předání nákupu do vašich rukou. A na výběr máte platbu buď klasicky hotově a nebo moderně platební kartou.

Velikost nákupu Doručení po Plzni Doručení mimo Plzeň (do 16km) Pondělí - Pátek Sobota Neděle a svátky
500 Kč a více 0 Kč 70 Kč 8 - 19 hod. přes léto nevozíme v současné době nevozíme

Rádi bychom všechny naše zákazníky upozornili, že je aktuálně stanovena minimální hodnota nákupu na 500,- Kč. V případě nižší hodnoty nákupu prosíme o zvolení osobního odběru na jedné z našich třech prodejen.

Níže vyznačená oblast (Mapa rozvozu) má jen informativní charakter. Rozhodující kritérium pro volbu rozvozu je aktuální seznam obsluhovaných obcí, ze kterého při každém nákupu probíhá výběr cílové destinace. V případě jakéhokoliv dotazu nám můžete zavolat na + 420 603 226 682 nebo napsat na e-mail info@nakupulidusky.cz.

Nechte si posílat čerstvé novinky a akce z našeho obchodu na svůj e-mail